KnockOutFest

KnockOutFest
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Kraków
Utworów:
10
Oglądany:
21237 razy
iDesk:
Założenie konta:
20 maja 2009
Ostatnia aktualizacja:
30 czerwca 2009

Weź udział w konkursie i zagraj na jednej scenie z legendami !!!

.
Ze względu na anomalia pogodowe oraz niepokojące prognozy, zdecydowaliśmy się przenieść Knock Out Festival do Hali „TS Wisła” przy ul. Reymonta 22 w Krakowie (ok. 500 m od stadionu „WKS Wawel”). Nie mogliśmy czekać do ostatniej chwili, jako że zmiany takie wymagają min 2-3 tygodniowego wyprzedzenia. Kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem uczestników festiwalu. Spotkało się to ze zrozumieniem ze strony zespołów, które w 100% potwierdziły swój udział w imprezie. Hala „TS Wisła” jest odpowiednio przystosowana do tego typu imprez, odbywały się tu koncerty takich zespołów jak: Tool, Nightwish czy Marillion.

W związku z tą zmianą obecne ceny biletów czyli 180 zł (karnet z Polem Namiotowym), 175 zł (karnet) oraz 100 zł (bilet jednodniowy), obowiązują do 10 lipca. Zmiana cen biletów na 220 zł (karnet z Polem Namiotowym), 200 zł (karnet) oraz 120 zł (bilet jednodniowy) będzie obowiązywała od 11 lipca.

Informujemy również, że całe zaplecze festiwalowe, czyli pole namiotowe, stoiska z koszulkami i gadżetami, gastronomia będą normalnie funkcjonowały. Opaski na rękę, które dostanie każdy posiadacz biletu będą upoważniały do wielorazowego wejścia oraz wyjścia z hali „TS Wisła”.

Pozdrawiamy
KO Prod

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po podliczeniu i weryfikacji poprawnie oddanych głosów ogłaszamy, iż dogrywkę konkursu Knock Out Festival wygrał zespół AFEKTH. Gratulujemy !!!

Szczegóły dotyczące finału konkursu podamy w poniedziałek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Chcieliśmy podziękować wszystkim zespołom, które zgłosiły się do konkursu Knock Out Festival, gdzie do wygrania jest możliwość występu drugiego dnia festiwalu. Do konkursu zgłosiły się 224 zespoły, ilość której nikt z nas się nie spodziewał. Wyłoniliśmy 3 zespoły, które zagrają w finale konkursu, który odbędzie się 10 lipca w krakowskim klubie „Studio” przy ul. Budryka 4. Oto zwycięzcy:

TIDES FROM NEBULA - http://tidesfromnebula.muzzo.pl/
MOUGA - http://mouga.muzzo.pl/
NEWBREED - http://newbreed.muzzo.pl/

Do tego grona dołączy jeden zespół, który wybiorą internauci poprzez ankietę dostępną na stronie www.knockoutfest.muzzo.pl (od głosowanie od 18 czerwca od 17:00 do 25 czerwca do 18:00). Oto 10 zespołów, które wezmą udział w „dogrywce”:

KETHA - http://ketha.muzzo.pl/
DIVISION BY ZERO - http://division-by-zero.muzzo.pl/
SPHERE - http://sphere.muzzo.pl/
ORANGE THE JUICE - http://orange-the-juice.muzzo.pl/
ANGELREICH - http://angelreich.muzzo.pl/
THE 30TH OF JULY - http://the30thofjuly.muzzo.pl/
DEATHBRINGER - http://deathbringer.muzzo.pl/
FAUST AGAIN - http://faustagain.muzzo.pl/
THE SIXPOUNDER - http://the-sixpounder.muzzo.pl/
AFEKTH - http://afekth.muzzo.pl/

Przypominamy, że finał konkursu wraz z „before party” odbędzie się w klubie „Studio” 10 lipca o godz: 19:00. Darmowe wejście tylko dla posiadaczy karnetów oraz biletów jednodniowych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcemy również poinformować, iż tegoroczny skład Knock Out Festival uzupełnią 2 polskie zespoły:
TENEBRIS - http://www.myspace.com/tenebrisband
THE SUPERGROUP - http://www.myspace.com/thesupergroupband

Tenebris to bardzo dobrze znany starym wyjadaczom zespół, który odnosił sukcesy w latach dziewięćdziesiątych. Teraz powracają z nowym albumem, którego promo dostanie każdy festiwalowicz. The Supergroup to obiecująca warszawska ekipa, która niedawno zakończyła trasę po Polsce w towarzystwie zespołu Frontside.

--------------------------------------------------------------------------------------

PEŁNY ROZKŁAD JAZDY Knock Out Festival:

11 lipca - sobota
14:00 – otwarcie drzwi
15:00 – 15:25 – Huge Ccm
15:40 – 16:10 – Proghma-c
16:25 – 17:00 – Tenebris
17:20 – 18:00 – Blindead
18:20 – 19:10 – Cynic
19:40 – 20:40 – Voivod
21:10 – 22:10 – Anathema
22:40 – 24:00 – Apocalyptica

12 lipca – niedziela

14:00 – otwarcie drzwi
15:00 – 15:25 – The Supergroup
15:40 – 16:10 – Zwycięzca Konkursu
16:25 – 17:00 – Horrorscope
17:20 – 18:00 – Frontside
18:20 – 19:10 – Hatesphere
19:40 – 20:40 – The Dillinger Escape Plan
21:10 – 22:10 – Meshuggah
22:40 – 24:00 – Testament

Informujemy również, iż na stronie zostało uruchomione Forum, gdzie możecie porozmawiać na temat zespołów, samego festiwalu oraz zadać pytania organizatorom. Dodaliśmy również zakładkę „Transport”, czyli ogłoszenia dla wszystkich, którzy organizują przejazdy lub szukają wspólnej ekipy do podróży pociągiem czy innymi środkami transportu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem, do którego zgłosiło się 224 zespoły zmuszeni jesteśmy przedłużyć przesłuchiwanie przez jury. W ciągu ostatnich 2 dni konkursu przyszło ok 100 zgłoszeń, więc jest czego słuchać.
Wyniki podamy w czwartek o 14:00.

Pozdrawiamy
KO Prod

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knock Out Productions wraz z Muzzo.pl ogłasza konkurs, w którym główną nagrodą jest 30 minutowy występ drugiego dnia Knock Out Festival.

Każdy zespół, chcący wziąć udział w konkursie powinien przesłać do 15 czerwca do godz 20:00 na adres konkurs@knockoutfest.pl następujące informacje:
- nazwę zespołu
- link do profilu zespołu w serwisie muzzo.pl gdzie będzie umieszczony co najmniej 1 autorski utwór
- imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny do przedstawiciela zespołu.

Przyjmujemy zaproszenia od wykonawców grających szeroko pojęty rock, metal, hardcore.

17 czerwca jury w skladzie:

- Piotr Bałajan – Mystic Art.
- Arek Lerch – Metal Hammer
- Aleksander Mika - muzzo.pl
- Mateusz Nowak - interia.pl
- Jarek Szubrycht – interia.pl
- Demon – muzyk, zespół Frontside
- Szczur – Show No Mercy
- Tomek – asymmetry.pl
- Marcin – Knock Out Productions
- Tomek – Knock Out Productions

ogłosi nazwy 3 zespołów, które zagrają w finale na tzw „before party”, które odbędzie się 10 lipca w krakowskim klubie „Studio”.
Dodatkowo zostanie wyłonionych 10 wykonawców, którzy poprzez głosowanie internautów na stronie http://knockoutfest.muzzo.pl/ będą brali udział w tzw „dogrywce”. Zwycięzca dołączy do trójki wcześniej zakwalifikowanych zespołów i będzie miał szansę na główną nagrodę, czyli występ na Knock Out Festival 2009.
W finale oprócz 4 konkursowych zespołów wystpąpi gwiazda wieczoru, której nazwę podamy niebawem.
Prosimy zapoznać się z Regulaminem Konkursu dostępnym na www.knockoutfest.pl

Wszelkie informacje www.knockoutfest.pl oraz http://knockoutfest.muzzo.pl/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knock Out Productions ma zaszczyt zaprosić na 2-dniowy letni festiwal – Knock Out Festival 2009, który odbędzie się 11-go i 12-go lipca 2009 r. na stadionie „WKS Wawel” w Krakowie.
Będzie to niepowtarzalne, ogromne metalowe widowisko, gdzie festiwalowe produkcje zespołów, tony światła oraz nagłośnienia dostarczą wielkich wrażeń każdemu uczestnikowi. Na pierwszej edycji KnockOut Festival zobaczymy m.in.:

APOCALYPTICA – http://www.myspace.com/apocalyptica
TESTAMENT - http://www.myspace.com/testamentlegions
ANATHEMA - www.myspace.com/weareanathema
MESHUGGAH - http://www.myspace.com/meshuggah
THE DILLINGER ESCAPE PLAN - http://www.myspace.com/dillingerescapeplan
VOIVOD - http://www.myspace.com/voivod
CYNIC - http://www.myspace.com/cyniconline
HATESPHERE - http://www.myspace.com/hatesphere
FRONTSIDE – http://www.myspace.com/frontside666
BLINDEAD - http://www.myspace.com/blindead
HORRORSCOPE - http://www.myspace.com/horrorscopeband
PROGHMA-C - http://www.myspace.com/proghmac
HUGE CCM - http://www.myspace.com/hugeccm

BILETY:

CENY KARNETÓW / BILETÓW JEDNODNIOWYCH:

- dwudniowy karnet bez pola namiotowego:

- do 30.06.2009 - 175 zl
- od 01.07.2009 - 200 zl

- dwudniowy karnet z polem namiotowym (limit 200 szt do wyczerpania zapasów):

- do 30.04.2009 - 180 zl
- od 01.07.2009 - 220 zl

- jednodniowy bilet:

- do 30.06.2009 - 100 zl
- od 01.07.2009 - 120 zl

WSZELKIE INFORMACJE – www.knockoutfest.pl
 • Uszy

  2009-06-24 12:25

  Ludzie kochani, widzę że z forum o muzyce zrobił się kurwa mały poradnik pecetowca i językoznawcy :) co jest do cholery??? Przepychacie się tu bez sensu a każdy to walka ze słownikami o to żeby jak najcudowniej napisać drugiemu, że chuj mu w dupę...dajcie siana ludzie :):) Piękny jest tez dramatyczny wywód perkusisty AFEKTHHHHH :):):) kurwa to nie jakis tandetny serial, w którym łapie się ludzi za serce...tylko próby i garaż, no sz kurwa...co to ma być?????
  Pozdrawiam! :)

 • akuku

  2009-06-23 20:22

  jak czytam te posty to w większości Ty masz największy problem, a jakby coś było nie tak, to już by dawno to zmienili ;) aha... ta cała Twoja wiedza to z teorii oczywiście jest tak?;) bo moim zdaniem musiałeś próbować skoro tyle wiesz;) i popatrz po kontach użytkowników;) wszyscy zakładali konta od18-stego do dzisiaj :D chyba logiczne jest,że jak mają znajomych czy zwolenników,że oni też będą zakładac konta i głosować tak jak wszyscy to robią;) pozdrawiam :)

 • akuku

  2009-06-23 20:09

  vonBubs:
  nie zesraj sie z tym głosowaniem ;] bo chyba sraczki dostaniesz ;)

 • vonBuBs

  2009-06-23 18:49

  czy wy czytać nie potraficie? na zwykłym łączu UPC można nabijać 1 głos na 2min (zmieniając adres IP). Admini coś robią? hmm nadinterpretujesz fakty których de facto nie ma.

  ps1 gdybym miał tak nabijać głosy to napewno o takich możliwościach nie pisał i sam tego użył, ale brzydzi mnie to.
  ps2 przez to uważam że wyniki są mocno zafałszowane.
  ps3 oby ktoś kompetentny to przeanalizował dokładnie pod tym kontem ale szczerze wątpie.. oleją jak zwasze

 • iamhardcore

  2009-06-23 10:28

  @jackass
  Anonimowo to na każdego możesz sobie nap***dalać. Pan Coal przynajmniej ma cywilną odwagę napisać kim jest i co robi. Przy odrobinie wysiłku możesz nawet dowiedzieć się, kto kryje się pod tym pseudonimem. O Tobie jedynie wiadomo, że jesteś "osioł" z grodziska. A skąd wiesz, czy on miał jakikolwiek wpływ na przebieg głosowania. Może to ja od samiutkiego rana klikam na "swoich dobrych znajomych" i jeszcze zmotywowałem do podobnego procederu pół mojego miasta? Nie obrzucaj błotem kogo popadnie, bo to świadczy o Tobie bardzo nie ładnie (ale mi się rym strzelił, normalnie - joł ;P). Jeszcze jestem gotów pomyśleć, że należysz do tych rozgorączkowanych zwolenników lustracji i szczucia CBś''em kogo popadnie (heh, znowu rym ;-)). Admini z muzzo.pl na pewno zdążyli już dostrzec "zachwianą równowagę" przebiegu całej ankiety (obawiam się, że, z tytułu podniesionego tutaj w tej sprawie krzyku, nie przejdzie to bez echa w naszym małym muzycznym piekiełku, ale może to i dobrze) i jeśli coś jest nie tak, to już podejęli jakieś zdecydowane kroki w celu wyjaśnienia tej sprawy (o których z pewnością dowiemy się jeszcze przed ukończeniem głosowania).
  @buuu
  Akurat komentarzami to ja bym się nie sugerował ;>
  Pozdrawiam wszystkich uczciwych/kulturalnych knockoutowiczów /m/

 • buuu

  2009-06-23 01:17

  Tak sobie właśnie nadrabiałem zaległości w temacie knockoutu, zacząłem czytać komentarze z dzisiaj (22.06) - najpierw myślę "H. H. H." (czekam aż ktoś się do pisowni dopieprzy, szukajcie w słownikach, kto mądrzejszy ??) , potem już było zniesmaczenie. W sumie po przeczytaniu wszystkiego jestem po prostu zły, dlatego też w ogóle piszę.

  Początkowo można się tu było kulturalnie powymieniac wrażeniami odnośnie startujących kapel i było to konstruktywne. Wymiana opinii zmuszała do zastanowienia się nad muzyką zespołów, o których mowa - to zawsze rozwija. Ale obrzucanie się wzajemnie gównem o nic ?? Chlew sie robi i tyle. Pomijąc dochodzenie błędów ortograficznych i wyliczanie kto ile ma jakich literek w nazwie, jawne posądzanie kandydata o lewe głosy to lekka przesada. Widocznie komuś tu bardzo, ale to bardzo żal dupę ściska z powodu dotychczasowych wyników głosowania. Boli że młodzi i dobrzy, cooo??
  Jednym z argumentów (irracjonalnym oczywiście) była aktywność na profilu w stosunku do liczby głosów. Panie "oskarżycielu" vonBuBus: kawałki Afekth przesłuchane były 900 razy (tylko przez serwis muzzo.pl po ich rejestracji). Jeśli nie wierzysz to kalkulatorek weź do łapki i sprawdź. Informacje oficjalne. Głupie to jest jak cholera ale chciałem udowodnić, że oskarżenia na takiej podstawie są po prostu durne, a sądząc po przebiegu dyskusji chyba jednak w oczach głosujących (lub też tylko komentujących) rzutują na kapelę, która swoją muzyką zasłużyła na głosy. Strasznie mnie coś takiego wkurza i ciężko to olać . Nie rozumiem dlaczego ktoś ich za wszelką cenę próbuje gnoić ? Może jeszcze donos do "Faktu" ? Takie to jest kur*a polsko-polityczne. Tyle tego gówna w telewizji to jeszcze się tu przypałęta. Nie podoba sie to nie głosuj i tyle. Nie musisz rzucać bezpodstawnych oszczerstw. A jak masz sie zamiar czepiać to komentuj muzykę, bo takowa jest oceniana (przynajmniej w większości przypadków, mam nadzieję).
  Niech wygrają lepsi, kimkolwiek by się nie okazali - byle uczciwie. Reszta nie zginie.
  Peace

  Ps.
  Adminom na przyszłość bym radził publikować wyniki pod koniec głosowania i trochę uważniej się komentarzom przyglądać :)

 • inhuman

  2009-06-22 22:59

  @jackass
  widzisz, perkusista pisze kulturalnie, a Ty cwaniakujesz...jesteś kolejnym zerem z brakiem kultury, a na to wygląda, że to Ty oszukujesz cwaniaczku, bo większość pisze, że to nie działa, a Ty jednak potrafisz, więc na drzewo z Twoim cwaniactwem i to, że boli Cię, że młoda kapela ma szansę....i spodziewam się, że własnie większość z Was boli, że to młoda kapela. A mi EPka na odtwarzaczu chodzi już parę dni i jest świetna obok nowo zakupionej płytki Lamb of God. Więc pozdrawiam wszystkich zazdrośników ;)

  @vonBuBs
  A Ty to w ogóle najmądrzejszy ;)

  Dziwne jest to, że The Sixpounder jak im głosy skaczą to nikt nic nie pisze, może w takim razie są też takimi oszustami jak to twierdzicie :] A ich muzyka akurat wypada słabiej w porównaniu z innymi, a są wyżej niż takie Faust Again, także myślę, że Afekth jak najbardziej tu zasługuje na sukces ;)

 • vonBuBs

  2009-06-22 22:36

  bo dostęp do logów ma kazdy.. a admin rozsyła je dla kazdego zarejestrowanego..

 • unykas

  2009-06-22 22:27

  zamiast oczerniac zespoły oraz ich fanów proponowałbym najpierw znalesc dowody na to, np od admina, a nie robic jakies wywody jak z dupy.

  afekth na koncertach zajebiscie gra. byłem ostatnio i do teraz jestem pod wrazeniem.
  az zaluje ze wyjezdzam za granice w piatek bo akurat maja kolejny koncert ;x

 • jackass

  2009-06-22 22:25

  @Coal - co ty pieprzysz dzieciaku, ze sie nie da.. juz dobrze wiesz, ze sie da w koncu robisz to od paru dni hehe