KnockOutFest

KnockOutFest
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Kraków
Utworów:
10
Oglądany:
21237 razy
iDesk:
Założenie konta:
20 maja 2009
Ostatnia aktualizacja:
30 czerwca 2009

Weź udział w konkursie i zagraj na jednej scenie z legendami !!!

.
Ze względu na anomalia pogodowe oraz niepokojące prognozy, zdecydowaliśmy się przenieść Knock Out Festival do Hali „TS Wisła” przy ul. Reymonta 22 w Krakowie (ok. 500 m od stadionu „WKS Wawel”). Nie mogliśmy czekać do ostatniej chwili, jako że zmiany takie wymagają min 2-3 tygodniowego wyprzedzenia. Kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem uczestników festiwalu. Spotkało się to ze zrozumieniem ze strony zespołów, które w 100% potwierdziły swój udział w imprezie. Hala „TS Wisła” jest odpowiednio przystosowana do tego typu imprez, odbywały się tu koncerty takich zespołów jak: Tool, Nightwish czy Marillion.

W związku z tą zmianą obecne ceny biletów czyli 180 zł (karnet z Polem Namiotowym), 175 zł (karnet) oraz 100 zł (bilet jednodniowy), obowiązują do 10 lipca. Zmiana cen biletów na 220 zł (karnet z Polem Namiotowym), 200 zł (karnet) oraz 120 zł (bilet jednodniowy) będzie obowiązywała od 11 lipca.

Informujemy również, że całe zaplecze festiwalowe, czyli pole namiotowe, stoiska z koszulkami i gadżetami, gastronomia będą normalnie funkcjonowały. Opaski na rękę, które dostanie każdy posiadacz biletu będą upoważniały do wielorazowego wejścia oraz wyjścia z hali „TS Wisła”.

Pozdrawiamy
KO Prod

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po podliczeniu i weryfikacji poprawnie oddanych głosów ogłaszamy, iż dogrywkę konkursu Knock Out Festival wygrał zespół AFEKTH. Gratulujemy !!!

Szczegóły dotyczące finału konkursu podamy w poniedziałek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Chcieliśmy podziękować wszystkim zespołom, które zgłosiły się do konkursu Knock Out Festival, gdzie do wygrania jest możliwość występu drugiego dnia festiwalu. Do konkursu zgłosiły się 224 zespoły, ilość której nikt z nas się nie spodziewał. Wyłoniliśmy 3 zespoły, które zagrają w finale konkursu, który odbędzie się 10 lipca w krakowskim klubie „Studio” przy ul. Budryka 4. Oto zwycięzcy:

TIDES FROM NEBULA - http://tidesfromnebula.muzzo.pl/
MOUGA - http://mouga.muzzo.pl/
NEWBREED - http://newbreed.muzzo.pl/

Do tego grona dołączy jeden zespół, który wybiorą internauci poprzez ankietę dostępną na stronie www.knockoutfest.muzzo.pl (od głosowanie od 18 czerwca od 17:00 do 25 czerwca do 18:00). Oto 10 zespołów, które wezmą udział w „dogrywce”:

KETHA - http://ketha.muzzo.pl/
DIVISION BY ZERO - http://division-by-zero.muzzo.pl/
SPHERE - http://sphere.muzzo.pl/
ORANGE THE JUICE - http://orange-the-juice.muzzo.pl/
ANGELREICH - http://angelreich.muzzo.pl/
THE 30TH OF JULY - http://the30thofjuly.muzzo.pl/
DEATHBRINGER - http://deathbringer.muzzo.pl/
FAUST AGAIN - http://faustagain.muzzo.pl/
THE SIXPOUNDER - http://the-sixpounder.muzzo.pl/
AFEKTH - http://afekth.muzzo.pl/

Przypominamy, że finał konkursu wraz z „before party” odbędzie się w klubie „Studio” 10 lipca o godz: 19:00. Darmowe wejście tylko dla posiadaczy karnetów oraz biletów jednodniowych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcemy również poinformować, iż tegoroczny skład Knock Out Festival uzupełnią 2 polskie zespoły:
TENEBRIS - http://www.myspace.com/tenebrisband
THE SUPERGROUP - http://www.myspace.com/thesupergroupband

Tenebris to bardzo dobrze znany starym wyjadaczom zespół, który odnosił sukcesy w latach dziewięćdziesiątych. Teraz powracają z nowym albumem, którego promo dostanie każdy festiwalowicz. The Supergroup to obiecująca warszawska ekipa, która niedawno zakończyła trasę po Polsce w towarzystwie zespołu Frontside.

--------------------------------------------------------------------------------------

PEŁNY ROZKŁAD JAZDY Knock Out Festival:

11 lipca - sobota
14:00 – otwarcie drzwi
15:00 – 15:25 – Huge Ccm
15:40 – 16:10 – Proghma-c
16:25 – 17:00 – Tenebris
17:20 – 18:00 – Blindead
18:20 – 19:10 – Cynic
19:40 – 20:40 – Voivod
21:10 – 22:10 – Anathema
22:40 – 24:00 – Apocalyptica

12 lipca – niedziela

14:00 – otwarcie drzwi
15:00 – 15:25 – The Supergroup
15:40 – 16:10 – Zwycięzca Konkursu
16:25 – 17:00 – Horrorscope
17:20 – 18:00 – Frontside
18:20 – 19:10 – Hatesphere
19:40 – 20:40 – The Dillinger Escape Plan
21:10 – 22:10 – Meshuggah
22:40 – 24:00 – Testament

Informujemy również, iż na stronie zostało uruchomione Forum, gdzie możecie porozmawiać na temat zespołów, samego festiwalu oraz zadać pytania organizatorom. Dodaliśmy również zakładkę „Transport”, czyli ogłoszenia dla wszystkich, którzy organizują przejazdy lub szukają wspólnej ekipy do podróży pociągiem czy innymi środkami transportu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem, do którego zgłosiło się 224 zespoły zmuszeni jesteśmy przedłużyć przesłuchiwanie przez jury. W ciągu ostatnich 2 dni konkursu przyszło ok 100 zgłoszeń, więc jest czego słuchać.
Wyniki podamy w czwartek o 14:00.

Pozdrawiamy
KO Prod

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knock Out Productions wraz z Muzzo.pl ogłasza konkurs, w którym główną nagrodą jest 30 minutowy występ drugiego dnia Knock Out Festival.

Każdy zespół, chcący wziąć udział w konkursie powinien przesłać do 15 czerwca do godz 20:00 na adres konkurs@knockoutfest.pl następujące informacje:
- nazwę zespołu
- link do profilu zespołu w serwisie muzzo.pl gdzie będzie umieszczony co najmniej 1 autorski utwór
- imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny do przedstawiciela zespołu.

Przyjmujemy zaproszenia od wykonawców grających szeroko pojęty rock, metal, hardcore.

17 czerwca jury w skladzie:

- Piotr Bałajan – Mystic Art.
- Arek Lerch – Metal Hammer
- Aleksander Mika - muzzo.pl
- Mateusz Nowak - interia.pl
- Jarek Szubrycht – interia.pl
- Demon – muzyk, zespół Frontside
- Szczur – Show No Mercy
- Tomek – asymmetry.pl
- Marcin – Knock Out Productions
- Tomek – Knock Out Productions

ogłosi nazwy 3 zespołów, które zagrają w finale na tzw „before party”, które odbędzie się 10 lipca w krakowskim klubie „Studio”.
Dodatkowo zostanie wyłonionych 10 wykonawców, którzy poprzez głosowanie internautów na stronie http://knockoutfest.muzzo.pl/ będą brali udział w tzw „dogrywce”. Zwycięzca dołączy do trójki wcześniej zakwalifikowanych zespołów i będzie miał szansę na główną nagrodę, czyli występ na Knock Out Festival 2009.
W finale oprócz 4 konkursowych zespołów wystpąpi gwiazda wieczoru, której nazwę podamy niebawem.
Prosimy zapoznać się z Regulaminem Konkursu dostępnym na www.knockoutfest.pl

Wszelkie informacje www.knockoutfest.pl oraz http://knockoutfest.muzzo.pl/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knock Out Productions ma zaszczyt zaprosić na 2-dniowy letni festiwal – Knock Out Festival 2009, który odbędzie się 11-go i 12-go lipca 2009 r. na stadionie „WKS Wawel” w Krakowie.
Będzie to niepowtarzalne, ogromne metalowe widowisko, gdzie festiwalowe produkcje zespołów, tony światła oraz nagłośnienia dostarczą wielkich wrażeń każdemu uczestnikowi. Na pierwszej edycji KnockOut Festival zobaczymy m.in.:

APOCALYPTICA – http://www.myspace.com/apocalyptica
TESTAMENT - http://www.myspace.com/testamentlegions
ANATHEMA - www.myspace.com/weareanathema
MESHUGGAH - http://www.myspace.com/meshuggah
THE DILLINGER ESCAPE PLAN - http://www.myspace.com/dillingerescapeplan
VOIVOD - http://www.myspace.com/voivod
CYNIC - http://www.myspace.com/cyniconline
HATESPHERE - http://www.myspace.com/hatesphere
FRONTSIDE – http://www.myspace.com/frontside666
BLINDEAD - http://www.myspace.com/blindead
HORRORSCOPE - http://www.myspace.com/horrorscopeband
PROGHMA-C - http://www.myspace.com/proghmac
HUGE CCM - http://www.myspace.com/hugeccm

BILETY:

CENY KARNETÓW / BILETÓW JEDNODNIOWYCH:

- dwudniowy karnet bez pola namiotowego:

- do 30.06.2009 - 175 zl
- od 01.07.2009 - 200 zl

- dwudniowy karnet z polem namiotowym (limit 200 szt do wyczerpania zapasów):

- do 30.04.2009 - 180 zl
- od 01.07.2009 - 220 zl

- jednodniowy bilet:

- do 30.06.2009 - 100 zl
- od 01.07.2009 - 120 zl

WSZELKIE INFORMACJE – www.knockoutfest.pl
 • Coal

  2009-06-22 21:42

  siema. jestem bebniarzem afektu... kurde... ... noo... yyy... mam 16 lat i zespol. do tej pory zagralismy dwa koncerty z afektem, zostalismy dobrze przyjeci. opinie znajomych nt nagran byly bardzo dobre. wiadomo ze sluchamy meshuggah i wzorujemy sie na nich to slychac w naszej muzie. dlatego mazeniem dla mnie jest koncert z nimi na jednej scenie. dlatego zglosilismy sie na knockout. kiedy zobaczylem ze dostalismy sie do 13stki a jeden z jurorow powiedzial ze niewiele nam brakowalo do pierwszej 3jki to... rozwalilo mnie. myslalem ze odrazu nas odrzuca. faktycznie probowalem obejsc system ankiety ale no nie da sie. na kilku komputerach bylo to samo - jednko konto, jeden glos. gdyby sie dalo to nabijalbym glosow. ale w momencie kiedy jestem pewny ze nie da sie oszukac, patrze na ponad 50% glosow i jestem zadowolony ze podobany sie ludziom. a tu lipa. wszyscy po nas jada, wyzywaja nas od oszustow. teraz to jedyne o czym moge pomazyc to granie w klubach, proby w garazu i brak kontraktu. no ale zycie moglismy sie nie pakowac na glebokie wody. mimo wszystko prosze fanow naszej muzyki aby na nas glosowali mimo ze nawet jesli zagramy w studiu to i tak juz to nic nie znaczy. dzieki

 • vonBuBs

  2009-06-22 18:17

  wspominaj wspominaj... przeciez widać że ktoś od początku nabijał głosy... admin jest to w stanie sprawdzić... ale on jak widać nawet nie potrafi dobrze zabezpieczyć ankiety... czemu tu nie ma weryfikacji maila? czemu np nie wyłaczyć głosowania nowym loginom?????
  Czy to takie trudne zrobić taką ankietę która nie bedzie wypaczona przez debili?

 • Judasz Iskariota

  2009-06-22 17:48

  @Inhuman

  Ludzka głupota jednak nie zna granic :)

  Weź zluzuj poślady: masz jakiś kompleks Glacy, że we wszystkim widzisz spisek.
  Niech AFEKTH przez 10 H na końcu wytoczy sprawę za zniesławienie niejakiemu "vonBuBs" z portalu muzzo.pl. Przecież prawnicy pospadali by ze śmiechu z krzeseł :)

  A ja myślę, że wspomniany AFEKTH, to bardzo zdesperowani kolesie. To przecież słychać w ich muzyce :) Szał i desperacja .... hehehehehehe ... Do widzenia :)

  P.S. Mama nie nauczyła, że donosić to brzydka rzecz :) ... cha, cha, cha ...

 • inhuman

  2009-06-22 17:28

  @vonBuBs
  Mam nadzieję, że kapela wytoczy Ci o to jakąś sprawę, bo to już jest przesada i zniesławienie mienia zespołu, wątpię że chłopaki z zespołu są na tyle zdesperowani, żeby oszukiwać jak wszyscy tu zgromadzeni, bo z tego co widzę to mają kolejny koncert w planach i wątpię, że tracą czas na kombinowanie jak wszyscy tu zgromadzeni. Ale wspomnę zespołowi o Twoim wybryczku ;) Pozdr.

 • vonBuBs

  2009-06-22 17:09

  taa dsl zmienne ip i można nabić spokojnie kilkaset głosów jednego dnia... żal.pl i afekth to robi. Zresztą co to za admin który zrobił tak nędznie tą ankietę. da się to obejść jak tą ankiete o kolorach wrocławskich tramwajów... tylko tam zdjeli ją po sztucznym nabijaniu głosów... żal że takich niekompetentnych ludzi zatrudniają tu...

 • disaster234

  2009-06-22 15:31

  @recompose:
  mysle, ze kazdy band, majac odrobine wolnego czasu i samozaparcia, glosowalby na siebie, trudno miec o to pretensje do czlonkow zespolu :) natomiast jest to na pewno minus dla organizatora konkursu, ktory powinien przewidziec takie sytuacje i zmniejszyc mozliwosc wplywu na wynik np. poprzez weryfikacje podawanego e-maila. wiadomo, to sprawy nie zalatwi, niemniej mogloby zmiejszyc ilosc "lewych" glosow. uczciwie, patrzac na "zasluzonosc" nazw, ktore przewinely sie przez konkurs, powinny wygrywac Ketha i Orange The Juice, bandy ktore graja europejskie trasy i zostaly nagrodzone zagranica. Tyle, ze uczciwosc i internet to dwa zupelnie rozne swiaty :)

 • sixtro

  2009-06-22 15:12

  Pani Bryś ma rację...Sixpounder niechaj będzie w szponach opatrzności, ponieważ jak zagrają to gówna zawirują w powietrzu.Rock On wszystkim głosującym!

 • recompose

  2009-06-22 14:47

  Cała sprawa wydaje mi się dość niesmaczna. Nie zauważyłem jakiegoś wielkiego tłoku na profilu Afekth, więc muszą mieć całą rzeszę kryptofanów ;). Na myspace też jakiegoś ogromnego poruszenia nie ma, więc skąd te wszystkie głosy???
  Obawiam się, że sami chłopcy z afekt, albo życzliwi im ludzie skutecznie zKnockOut''ują ;) ten zespół z naszej scenu muzycznej. Zważywszy, że to dość młoda kapela, to trochę robi mi się ich szkoda, ale cwaniactwa nikt nie lubi, a tym bardziej ludzie, którzy przez lata ciężko pracują na sukces oraz obecny status swoich zespołów.

 • Bryś

  2009-06-22 13:34

  Pierwsze "h" pisze się ch, drugie "h" - h. ;-)
  A na dziką kartę bez wątpienia najbardziej zasługuje The Sixpounder.

  Trzymam kciuki!

 • Judasz Iskariota

  2009-06-22 13:21

  Czyżby unknowngirl = OrbiCoś tam ?

  Rezygnuję z dalszej dyskusji bo to nie ma sensu, przy takiej ilości fikcyjnych kont i klonowanych osobowości. Szkoda czasu. Moim zdaniem to zupełnie nieistotna gra, bo finalnie zagra i tak TIDES FROM NEBULA. Å»egnam.