KnockOutFest

KnockOutFest
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Kraków
Utworów:
10
Oglądany:
21237 razy
iDesk:
Założenie konta:
20 maja 2009
Ostatnia aktualizacja:
30 czerwca 2009

Weź udział w konkursie i zagraj na jednej scenie z legendami !!!

.
Ze względu na anomalia pogodowe oraz niepokojące prognozy, zdecydowaliśmy się przenieść Knock Out Festival do Hali „TS Wisła” przy ul. Reymonta 22 w Krakowie (ok. 500 m od stadionu „WKS Wawel”). Nie mogliśmy czekać do ostatniej chwili, jako że zmiany takie wymagają min 2-3 tygodniowego wyprzedzenia. Kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem uczestników festiwalu. Spotkało się to ze zrozumieniem ze strony zespołów, które w 100% potwierdziły swój udział w imprezie. Hala „TS Wisła” jest odpowiednio przystosowana do tego typu imprez, odbywały się tu koncerty takich zespołów jak: Tool, Nightwish czy Marillion.

W związku z tą zmianą obecne ceny biletów czyli 180 zł (karnet z Polem Namiotowym), 175 zł (karnet) oraz 100 zł (bilet jednodniowy), obowiązują do 10 lipca. Zmiana cen biletów na 220 zł (karnet z Polem Namiotowym), 200 zł (karnet) oraz 120 zł (bilet jednodniowy) będzie obowiązywała od 11 lipca.

Informujemy również, że całe zaplecze festiwalowe, czyli pole namiotowe, stoiska z koszulkami i gadżetami, gastronomia będą normalnie funkcjonowały. Opaski na rękę, które dostanie każdy posiadacz biletu będą upoważniały do wielorazowego wejścia oraz wyjścia z hali „TS Wisła”.

Pozdrawiamy
KO Prod

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po podliczeniu i weryfikacji poprawnie oddanych głosów ogłaszamy, iż dogrywkę konkursu Knock Out Festival wygrał zespół AFEKTH. Gratulujemy !!!

Szczegóły dotyczące finału konkursu podamy w poniedziałek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Chcieliśmy podziękować wszystkim zespołom, które zgłosiły się do konkursu Knock Out Festival, gdzie do wygrania jest możliwość występu drugiego dnia festiwalu. Do konkursu zgłosiły się 224 zespoły, ilość której nikt z nas się nie spodziewał. Wyłoniliśmy 3 zespoły, które zagrają w finale konkursu, który odbędzie się 10 lipca w krakowskim klubie „Studio” przy ul. Budryka 4. Oto zwycięzcy:

TIDES FROM NEBULA - http://tidesfromnebula.muzzo.pl/
MOUGA - http://mouga.muzzo.pl/
NEWBREED - http://newbreed.muzzo.pl/

Do tego grona dołączy jeden zespół, który wybiorą internauci poprzez ankietę dostępną na stronie www.knockoutfest.muzzo.pl (od głosowanie od 18 czerwca od 17:00 do 25 czerwca do 18:00). Oto 10 zespołów, które wezmą udział w „dogrywce”:

KETHA - http://ketha.muzzo.pl/
DIVISION BY ZERO - http://division-by-zero.muzzo.pl/
SPHERE - http://sphere.muzzo.pl/
ORANGE THE JUICE - http://orange-the-juice.muzzo.pl/
ANGELREICH - http://angelreich.muzzo.pl/
THE 30TH OF JULY - http://the30thofjuly.muzzo.pl/
DEATHBRINGER - http://deathbringer.muzzo.pl/
FAUST AGAIN - http://faustagain.muzzo.pl/
THE SIXPOUNDER - http://the-sixpounder.muzzo.pl/
AFEKTH - http://afekth.muzzo.pl/

Przypominamy, że finał konkursu wraz z „before party” odbędzie się w klubie „Studio” 10 lipca o godz: 19:00. Darmowe wejście tylko dla posiadaczy karnetów oraz biletów jednodniowych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcemy również poinformować, iż tegoroczny skład Knock Out Festival uzupełnią 2 polskie zespoły:
TENEBRIS - http://www.myspace.com/tenebrisband
THE SUPERGROUP - http://www.myspace.com/thesupergroupband

Tenebris to bardzo dobrze znany starym wyjadaczom zespół, który odnosił sukcesy w latach dziewięćdziesiątych. Teraz powracają z nowym albumem, którego promo dostanie każdy festiwalowicz. The Supergroup to obiecująca warszawska ekipa, która niedawno zakończyła trasę po Polsce w towarzystwie zespołu Frontside.

--------------------------------------------------------------------------------------

PEŁNY ROZKŁAD JAZDY Knock Out Festival:

11 lipca - sobota
14:00 – otwarcie drzwi
15:00 – 15:25 – Huge Ccm
15:40 – 16:10 – Proghma-c
16:25 – 17:00 – Tenebris
17:20 – 18:00 – Blindead
18:20 – 19:10 – Cynic
19:40 – 20:40 – Voivod
21:10 – 22:10 – Anathema
22:40 – 24:00 – Apocalyptica

12 lipca – niedziela

14:00 – otwarcie drzwi
15:00 – 15:25 – The Supergroup
15:40 – 16:10 – Zwycięzca Konkursu
16:25 – 17:00 – Horrorscope
17:20 – 18:00 – Frontside
18:20 – 19:10 – Hatesphere
19:40 – 20:40 – The Dillinger Escape Plan
21:10 – 22:10 – Meshuggah
22:40 – 24:00 – Testament

Informujemy również, iż na stronie zostało uruchomione Forum, gdzie możecie porozmawiać na temat zespołów, samego festiwalu oraz zadać pytania organizatorom. Dodaliśmy również zakładkę „Transport”, czyli ogłoszenia dla wszystkich, którzy organizują przejazdy lub szukają wspólnej ekipy do podróży pociągiem czy innymi środkami transportu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem, do którego zgłosiło się 224 zespoły zmuszeni jesteśmy przedłużyć przesłuchiwanie przez jury. W ciągu ostatnich 2 dni konkursu przyszło ok 100 zgłoszeń, więc jest czego słuchać.
Wyniki podamy w czwartek o 14:00.

Pozdrawiamy
KO Prod

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knock Out Productions wraz z Muzzo.pl ogłasza konkurs, w którym główną nagrodą jest 30 minutowy występ drugiego dnia Knock Out Festival.

Każdy zespół, chcący wziąć udział w konkursie powinien przesłać do 15 czerwca do godz 20:00 na adres konkurs@knockoutfest.pl następujące informacje:
- nazwę zespołu
- link do profilu zespołu w serwisie muzzo.pl gdzie będzie umieszczony co najmniej 1 autorski utwór
- imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny do przedstawiciela zespołu.

Przyjmujemy zaproszenia od wykonawców grających szeroko pojęty rock, metal, hardcore.

17 czerwca jury w skladzie:

- Piotr Bałajan – Mystic Art.
- Arek Lerch – Metal Hammer
- Aleksander Mika - muzzo.pl
- Mateusz Nowak - interia.pl
- Jarek Szubrycht – interia.pl
- Demon – muzyk, zespół Frontside
- Szczur – Show No Mercy
- Tomek – asymmetry.pl
- Marcin – Knock Out Productions
- Tomek – Knock Out Productions

ogłosi nazwy 3 zespołów, które zagrają w finale na tzw „before party”, które odbędzie się 10 lipca w krakowskim klubie „Studio”.
Dodatkowo zostanie wyłonionych 10 wykonawców, którzy poprzez głosowanie internautów na stronie http://knockoutfest.muzzo.pl/ będą brali udział w tzw „dogrywce”. Zwycięzca dołączy do trójki wcześniej zakwalifikowanych zespołów i będzie miał szansę na główną nagrodę, czyli występ na Knock Out Festival 2009.
W finale oprócz 4 konkursowych zespołów wystpąpi gwiazda wieczoru, której nazwę podamy niebawem.
Prosimy zapoznać się z Regulaminem Konkursu dostępnym na www.knockoutfest.pl

Wszelkie informacje www.knockoutfest.pl oraz http://knockoutfest.muzzo.pl/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knock Out Productions ma zaszczyt zaprosić na 2-dniowy letni festiwal – Knock Out Festival 2009, który odbędzie się 11-go i 12-go lipca 2009 r. na stadionie „WKS Wawel” w Krakowie.
Będzie to niepowtarzalne, ogromne metalowe widowisko, gdzie festiwalowe produkcje zespołów, tony światła oraz nagłośnienia dostarczą wielkich wrażeń każdemu uczestnikowi. Na pierwszej edycji KnockOut Festival zobaczymy m.in.:

APOCALYPTICA – http://www.myspace.com/apocalyptica
TESTAMENT - http://www.myspace.com/testamentlegions
ANATHEMA - www.myspace.com/weareanathema
MESHUGGAH - http://www.myspace.com/meshuggah
THE DILLINGER ESCAPE PLAN - http://www.myspace.com/dillingerescapeplan
VOIVOD - http://www.myspace.com/voivod
CYNIC - http://www.myspace.com/cyniconline
HATESPHERE - http://www.myspace.com/hatesphere
FRONTSIDE – http://www.myspace.com/frontside666
BLINDEAD - http://www.myspace.com/blindead
HORRORSCOPE - http://www.myspace.com/horrorscopeband
PROGHMA-C - http://www.myspace.com/proghmac
HUGE CCM - http://www.myspace.com/hugeccm

BILETY:

CENY KARNETÓW / BILETÓW JEDNODNIOWYCH:

- dwudniowy karnet bez pola namiotowego:

- do 30.06.2009 - 175 zl
- od 01.07.2009 - 200 zl

- dwudniowy karnet z polem namiotowym (limit 200 szt do wyczerpania zapasów):

- do 30.04.2009 - 180 zl
- od 01.07.2009 - 220 zl

- jednodniowy bilet:

- do 30.06.2009 - 100 zl
- od 01.07.2009 - 120 zl

WSZELKIE INFORMACJE – www.knockoutfest.pl
 • inhuman

  2009-06-22 13:14

  A Ty popracuj nad sensem swoich wypowiedzi, bo jest go znaczny brak. I mylisz się, to że jesteśmy w Polsce nie znaczy, że mamy mieć klapki na oczach. Pewnie w Faustach i Afekcie boli Cię brak j.polskiego i tekstów nie rozumiesz :D Stąd tacy przeciętni :D I kończymy dyskusje, bo Twoje mądrości nic tu nie znaczą, a kapele swoją muzyką same się bronią, Ty niczego nam nie wmówisz Panie Mądralo :]

 • unknowngirl

  2009-06-22 13:12

  głupie i bezpodstawne? :D a kto pisał "masz braki w ortografii to już nie moja wina, a widać, że i z dyktandami w podstawówce też miałeś problem" i "Pewnie na Alę Janosz w pierwszej chęści IDOLA też SMSem głosowałeś, a potem byłeś wielce rozczarowany dlaczego nie zrobiła kariery".Gdzie pisało kto może a kto nie oceniać moich ulubieńców?:> bo chyba gdzies mi to umknęło:D w końcu każdy swoich ma:D

  Ciesze się,że wszyscy rodzinie zdrowi;) jednak nie każda choroba jest genetyczna,więc jednak przydała by Ci się mała kontrola u lekarza:> :D

 • inhuman

  2009-06-22 13:08

  Nie nie Judaszku, bezpodstawne wywody to są Twoje ;) Bo pisząc, że Faust Again i Afekth są przeciętne to na jakiej podstawie Ty to piszesz, na postawie Twojego krzywego słuchu czy na zasadzie, bo Twoi koledzy mają mało % i boli Cię, że ludzie wolą wspierać kogoś innego. No chłopaczku, żal mi Ciebie w takim razie :D Także weź się zastanów co piszesz, bo narazie nawet nie wypisałeś kto jest Twoim faworytem, tylko jaki to Afekth słaby i jaki to Faust Again przeciętny. Na pewno wtedy dostaliby się tu z tych 224 zespołów jakby tak było jak piszesz Panie z krzywym słuchem muzycznym i brakiem obiektywizmu :] A sam nick Cię dobrze określa hehe ;)

 • Judasz Iskariota

  2009-06-22 13:04

  @inhuman
  Popracuj proszę nad składnią, bo narazie z tego bełkotu nic nie rozumiem. Może na "ZAGRANICZNYCH FORACH" coś łapią, ale niestety jesteśmy w Polsce.

 • Judasz Iskariota

  2009-06-22 13:01

  @ akuku:

  Daruj sobie takie głupie i bezpodstawne wywody. Nie masz monopolu na kto może, a kto nie może oceniać Twoich ulubieńców. Dziękuję także za troskę o słuch. W rodzinie wszyscy zdrowi. Lepiej zagłosuj ponownie, aby móc podziwiać w pełni swoich ulubieńców :)

 • inhuman

  2009-06-22 12:58

  @JudaszIskariota
  Nie pisałbym nic, ale koleś, po prostu Twoja inteligencja spadła już dawno poniżej zero...Gdzie Ci orbinejtor napisał, że jest nie poprawną formą Twoje cha i dobrze napisał, bo ha używa się w celu ironicznego śmiechu, także odpuść sobie, bo sam jesteś ignoarntem. I pliki cookie nie działają także cóż, masz problem, bądź potrafisz dobrze oszukiwać ;) Jesteś zerem koleś, i tak jak Faust Again, tak Afekth i tak samo reszta zespołów z tej listy ma myspace''y, strony i nie porównuj liczby odsłuchań, bo koleś, ja udzielam się na różnych forach nawet zagranicznych, a i tam się nazwy Faustów i Afekthu przetoczyły zresztą z bardzo miłą opinią, więc rzeszę fanów na pewno mają. I to Ty jesteś żałosny w tym momencie,i mam nadzieję, że zagłosowałeś już na swoich kolegów, bo boli Cię pewnie, że Twoi koledzy nie przodują, bardzo mi przyko :]

 • akuku

  2009-06-22 12:49

  Judasz Iskariota
  Stary, jesteś żałosny :D Jedziesz po wszystkich, gorzej jak baba z okresem ^^ Wiesz... jak muzykiem nie jestes to na jakiej podstawie twierdzisz,że Afekth jest przeciętny co?:> pewnie nawet dźwięku basu i gitary nie rozróżniasz :D A jakby Afekth nie miał rzeszy fanów to nie mieliby tylu głosów;)

 • Judasz Iskariota

  2009-06-22 12:46

  @OrbiCośTam:

  A czy ja, geniuszu Języka Polskiego napisałem, że to jest niepoprawna forma ? Nie. A wiesz dlaczego możemy dziś pisać HA< HA< HA ? Bo pisownia ta weszła do potocznego języka, ponieważ używali jej tacy ignoranci jak Ty. Gdybyś nie wiedział, a pewnie nie wiesz, obie formy są poprawne, bez rozgraniczenia na zamiary śmiejącego się ... Idź i sprawdź w swoim wyświechtanym słowniku ... może w końcu coś załapiesz ...

  Co do muzyki, na prawdę daruj sobie takie wywody, bo elokwencją nie grzeszysz. Lepiej wywal z historii cookie i ponownie zagłosuj na AFEKTHHHH ... a potem nasmaruj kolejny post o tym jak społeczeństwo pragnie twórczości Twoich ulubieńców ... żenua.

 • OrbInejtor

  2009-06-22 11:56

  @JudaszIskariota
  Niestety zmartwie Cię geniuszu, bo (zacytuję Ci nawet skąd): "ha ha" - Nowy słownik ortograficzny - Wilga 2005 - A. Markowski, W. Wichrowska
  "Cha Cha" istnieje, jednak "Ha Ha" piszę sie w momencie kiedy jest to sarkastyczno-ironiczny śmiech, czyli taki jak ten Twój poprzednio. Głupio Ci? To nie podskakuj, bo tutaj sobie możesz wiesz.. :] I Twoje wypisywanie jaka to kapela nie jest zła czy cokolwiek jest po prostu nudne, sens merytoryczny Twoich wypowiedzi jest po prostu żaden, także możesz odpuścić sobie swoje mądrości.

  @Uszy
  Dobra historia :D Koleś musiał być hardcorem, na to wygląda :D

 • Judasz Iskariota

  2009-06-22 07:57

  @ OrbiCośTam:
  po pierwsze CHA! CHA! CHA! To, że Ty masz braki w ortografii to już nie moja wina, a widać, że i z dyktandami w podstawówce też miałeś problem ... Nieistotne.

  Jeżeli wierzysz w to że cytuję: jak się ludziom nie spodoba to nie zagłosują" ... To jestes po prostu bardzo naiwny,... Wystarczy porównać ilość odsłuchań z ilością oddanych głosów. I co zdziwiony, czy też AFEKTHHHHH ma tak liczną rzeszę fanów ... ?

  Pewnie na Alę Janosz w pierwszej chęści IDOLA też SMSem głosowałeś, a potem byłeś wielce rozczarowany dlaczego nie zrobiła kariery ...

  Nie mam żadnego kompleku niespełnionego muzyka z prostej przyczyny: muzykiem nie jestem. Zaś swoje obiekcje co do obu wymienionych grup przedstawiłem ... To bardzo bardzo przeciętny stuff.